Náš tím

 • Mgr. Lucia Dubovec, Cert.MDT
  Mgr. Lucia Dubovec, Cert.MDTSpolumajiteľka a zakladateľka pohybového štúdia ActiveClinic

  Fyzioterapeut

  Pilates lektor

Vedeniu skupinových lekcií sa venujem od roku 2003. Od vedenia tanečných lekcií pre deti som prešla cez zumbu až k môjmu milovanému Pilates a pomalým formám pohybu. Dnes sa už  zameriavam viac na vedenie individuálnych ako skupinových lekcií. Na svojich hodinách sa snažím spájať vedomosti z oblasti fyzioterapie so svetom Pilates a fitnes.  Spojenie cvičenia , akéhokoľvek od Pilates až po funkčné tréningy s fyzioterapiou mi pomáha vytvoriť Vám pohybový plán, ktorý Vás naučí používať vlastné telo a benefit pohybu pocítite ešte dlho po cvičení v lepšom držaní tela, zmiernení bolestí , zvýšenom  fyzickom výkone a lepšej psychickej pohode.

 • Mgr. Soňa Čerňanská
  Mgr. Soňa ČerňanskáSpolumajiteľka pohybového štúdia ActiveClinic

  Pilates lektor

  Fitness tréner

Šport a najmä tanec napĺňa môj život už od malička. Preto som v roku 2001 začala viesť skupinové tanečné lekcie pre deti a mládež, od ktorých som neskôr prešla k fitness a k vedeniu skupinových lekcií ako funkčný, kondičný tréning a moderný tanec.  Neskôr ma však uchvátil iný pohľad na cvičenie s ohľadom na správne držanie tela  ,,pilates´´ ktorý mi otvoril dvere a ukázal cestu ako sa dá krásne, zdravo a hlavne správne pracovať s telom . Vďaka tomu som sa začala venovať aj individuálnym tréningom, ktoré prispôsobujem tak, aby vaše telo pocítilo príjemnú zmenu v zdravšom držaní tela, bezbolestnom pohybe a samozrejme, aby bol pre vás pohyb radosťou.Svoje nadšenie pre šport a skúsenosti budem rada zdieľať s vami. Pomôžem vám splniť vaše ciele.

 • Monika Miková
  Monika Miková

  Pilates lektor a Fitness trénerka

Ja a pohyb sme spolu už od detstva. Prešla som rôznymi druhmi športov, no mojou srdcovou záležitosťou je beh. Životným štýlom sa stal pre mňa pred piatimi rokmi. V mojej trénerskej praxi dnes vediem bežecké lekcie so zameraním na správnu techniku a rozvoj kondície. Venujem sa najmä dynamickým lekciám ako TRX, funkčné tréningy, a to individuálnou aj skupinovou formou. Pred rokom som začala študovať metodiku pilates ,ktorá mi ukázala ako pomôcť od bolestí cestou správneho držania tela a funkčného pohybu. Tieto poznatky sa snažím využiť a aplikovať v mojim lekciách. Rada motivujem ľudí prekonať samých seba, vkladám energiu do každej hodiny aby bola pre Vás zábavná a efektívna zároveň.

 • Ing. Katarína Furdeková
  Ing. Katarína Furdeková

  Pilates lektor a Fitness trénerka

ŠPORT ZAČAL BYŤ SÚČASŤOU MÔJHO ŽIVOTA OD ROKU 2013. JUMPING, KONDIČNÉ TRÉNINGY BOLI MOJOU KAŽDONENNOU ZÁLEŽITOSŤOU. NÁSLEDNE SOM SA ZAČALA VENOVAŤ FITNESS LEKCIÁM, V KTORÝCH JE KLADENÝ DÔRAZ NA SPRÁVNE DRŽANIE TELA A FUNKČNOSŤ POHYBU. SÚVISLOSŤ POHYBU S FUNKCNOSŤOU ĽUDSKÉHO TELA MA PRIVIEDLI K ŚTÚDIU PILATESU. MOMENTÁLE SA VENUJEM INDIVIDUÁLNYM ALE AJ SKUPINOVÝM LEKCIÁM, KTORÝCH CIEĽOM JE POMÔCŤ VÁM CÍTIŤ SA „VO SVOJEJ KOŽI“ DOBRE S VYUŽITÍM ZNALOSTÍ Z OBLASTI PILATES A FITNESS. VNIESŤ POHYB A ZDRAVIE DO VÁŠHO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA JE MOJÍM CIEĽOM .

Externé trénerky

 • Ing. Kristína Brosová
  Ing. Kristína Brosová

  Pilates lektor

 • Bc. Veronika Mažgútová
  Bc. Veronika Mažgútová

  Fyzioterapeut

  • Magdaléna Mičechová
   Magdaléna Mičechová

   Študent fyzioterapie

  • PaeDr. Mgr. Klaudia Tabačková, PhD.
   PaeDr. Mgr. Klaudia Tabačková, PhD.

   Inštruktor Yogy

  Kontaktujte nás

  Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

  Not readable? Change text. captcha txt