Diastáza – kurz pre ženy po pôrode

Dostaňte svoje telo spät do formy po tehotenstve a pôrode.
Kurz je venovaný ženám po pôrode najskôr po kontrole šestonedelia. Kurzu sa však môžete zúčastniť aj keď ste niekoľko rokov po pôrode a trápi Vás diastáza.

Na kurze sa naučíme zmeniť naše pohybové stereotypy v bežnom živote. Povenujeme sa najmä panvovému dnu a brušným svalom. Naučíme sa ako tieto svaly vedome ovládať a tak úspešne vyhrať nad diastázou. Tiež Vám vysvetlíme zásady školy chrbta aby ste pri manipulácii s Vašou ratolesťou mali svoje telo pod kontrolou. Počas 10 týždňov popracujeme na zmene Vášho držania tela a Vašich pohybových návykov.

Kurz je výhradne uzavretý, teda nie je možné absolvovať len niektorú lekciu, nakoľko lekcie budú na seba nadväzovať a po každej budete mať domácu úlohu. Len vytrvalou a intenzívnou prácou na sebe môžete dosiahnuť viditeľné a citeľné zmeny.

Kurz vedie inštruktor pohybu Ing. Kristína Brosová. Prihlásiť sa môžete cez náš rezervačný systém na www.activeclinic.sk alebo na 0917 157 801.

Termíny kurzov:

Jún – termín upresníme

Cena 10 týždňového kurzu je 72€ s DPH.

Rezervácia je platná až po uhradení čiastky osobne v štúdiu alebo na číslo účtu SK85 0200 0000 0044 0835 6156. Do poznámky uveďte svoje priezvisko a diastáza 1.
Rezervácia je záväzná. Odhlásenie a vrátenie peňazí je možné najneskôr dva dni pred začatím kurzu. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť môžete Vaše miesto posunúť niekomu inému.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na active@activeclinic.sk alebo na 0917 157 801

Tešíme sa na Vás.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt