Pilates muži

Pilates pre mužov je vhodnou voľbou kompenzačného tréningu športovcov ale aj ako cvičenie na prevenciu ťažkostí s pohybovým aparátom u ľudí ťažko pracujúcich alebo so sedavým zamestnaním. Cvičenie sme prispôsobili cielene na potreby mužov. Dôraz kladieme na správnu techniku cvikov, vnímavosť vlastného tela a kontrolu nad vykonávaným cvikom.

Na lekciách sa zameriame najmä na uvoľnenie u mužov najčastejšie stuhnutých a skrátených partií a samozrejme na správnu techniku cvikov.

Pravidelným precvičovaním získate lepšie držanie tela, voľnosť kĺbov, lepšiu ekonomiku pohybu. Toto všetko sa potom odrazí na Vašom zdravotnom stave pohybového aparátu a tiež v športe na zlepšení Vášho výkonu.

Termíny kurzov :

19.9.2019 – štvrtok 19:30

Stretávať sa budeme o takomto čase 10 týždňov.

Cena kurzu je 50eur /osoba.
Kurz prebieha pod vedením fyzioterapeutky a certifikovanej Pilates lektorky Lucie Rolčekovej.

Maximálny počet účastníkov je 12 osôb čo zaručuje komfort všetkým cvičencom a lektorke čas na korekciu Vášho držania počas cvičenia.

Prosíme aby ste sa prihlasovali cez náš rezervačný systém na www.activeclinic.sk

Rezervácia je platná až po uhradení čiastky osobne v štúdiu alebo na číslo účtu SK23 1100 0000 0029 3103 1242. Do poznámky uveďte svoje priezvisko a balans yoga.
Rezervácia je záväzná. Odhlásenie a vrátenie peňazí je možné najneskôr dva dni pred začatím kurzu. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť môžete Vaše miesto posunúť niekomu inému.

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na 0917 157 801 alebo na active@activeclinic.sk.

Tešíme sa na Vás.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt