Funkčný tréning

Otvorené hodiny funkčného kondičného tréningu predstavujú cviky, ktoré napodobňujú aktivity a pohyby bežného života. Je jedným z najefektívnejších tréningov pre zvýšenie celkovej kondície a svalovej koordinácie tela. Snaží sa vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré vám pomôžu prevádzať bežné denné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu. Tréning je prevažne s vlastnou váhou a s využitím pomôcok ako trx, bosu, kettlebell, expandery, fitbally…. Jeho cieľom je naučiť vás používať vlastné telo v záťaži, zvýšiť svalovú silu, zlepšiť kondíciu, zlepšiť koordináciu pohybov a rovnováhu. V neposlednom rade reguluje vašu telesnú hmotnosť  a pomáha vytvarovať vaše telo. Celá lekcia je doprevádzaná motivujúcou hudbou, ktorá stupňuje váš výkon a vaše telo si tak zvyká na prácu vo vyššej intenzite.

Hodiny prebiehajú v pondelok a stredu o 18:30, štvrtok o 7:00 a piatok o 8:00 .

Otvorené hodiny vedie Soňa Čerňanská

Maximálny počet účastníkov je 12 osôb.
Prihlásiť sa môžete mailom na active@activeclinic.sk, telefonicky na 0917 157 801 alebo online cez náš rezervačný systém.

Cena je 6 eur, alebo si môžete zakúpiť otvorenú permanentku na 10 vstupov v hodnote 52 eur a následne je využiť na ktorúkoľvek skupinovú lekciu z našej ponuky.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na active@activeclinic.sk alebo 0917 157 801.

Tešíme sa na Vás.

Tím Active clinic

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt